• Naše produkty

  Jsme partnery pro střední i velké firmy, investory, developery i veřejné zadavatele. V našem portfoliu najdete kancelářské budovy, Školní budovy, obytné budovy, parkovací domy i logistické a průmyslové haly.
 • GOLDBECK je synonymem modulárního stavění se systémem. Znamená to, že viditelné prvky jsou individuální, zatímco ty neviditelné jsou systematizované. Stavební prvky vyrábíme průmyslovými metodami ve vlastních závodech a na staveništi z nich montujeme budovy na klíč. Výhodami jsou trvalá kvalita, rychlost výstavby a udržitelnost. Dodržování termínů a rozpočtů je pro nás samozřejmostí.

  Haly

  Myšlení orientované na budoucnost

   

  Rozrůstáte se – potřebujete novou pobočku nebo větší prostory, optimalizovat procesy nebo zvýšit energetickou efektivnost. To jsou důvody pro stavbu nové haly nebo rozšíření té stávající. Společnost GOLDBECK staví přesně a zároveň flexibilně. Víme, jak efektivně zrealizovat vaše přání a potřeby.

   

  Naše systémová řešení zahrnují:

   

  • průmyslové haly
  • logistické haly
  • chlazené a mražené sklady
  • výstavní haly
  • prodejní haly

   

  Každá branže má své vlastní požadavky, ať jde o soukromé využití či o pronájem. GOLDBECK staví haly na míru dle požadavků zákazníků.

  Kancelářské budovy

  Inteligentní a pohodlné

   

  Moderní kancelářské budovy od společnosti GOLDBECK nabízejí flexibilní řešení prostor, které se uzpůsobí vašim potřebám. Technicky i energeticky jsou připraveny na budoucnost, během výstavby i při provozu jsou velmi hospodárné a spojují přednosti pohodlného pracoviště s individuálním designem v zájmu dobrého pracovního klimatu a úspěšné spolupráce.

  Parkovací domy

  Je čas na inteligentní parkování!

   

  Mobilita se proměňuje a s ní i požadavky na moderní parkovací domy. Víme, co bude důležité zítra, a již dnes to uvádíme do praxe. Více než 40 let zkušeností s plánováním a stavbou parkovacích domů a více než tisícovka realizovaných projektů svědčí o tom, že ať už jde o parkoviště pro zaměstnance, veřejná parkoviště či parkoviště pro zákazníky nebo expedici, potřeby našich zákazníků jsou rozmanité. A my je dokážeme naplnit.

  Obytné budovy

  Domov, který všichni milují.

   

  Cenově dostupný prostor, kde stojí za to žít – to je cílem obytných budov od společnosti GOLDBECK. Výstavbu s rozumnými náklady a krátkými lhůtami spojujeme s náročnou architekturou, vysokou kvalitou a udržitelností. Opíráme se o propracované, kvalitní půdorysy pro jedno- až pětipokojové byty, které umožňují rozmanité rozložení obytného prostoru.