Stavíme systematicky

Vše se odvíjí od nápadu

GOLDBECK je synonymem modulárního stavění se systémem. Znamená to, že viditelné prvky jsou individuální, zatímco ty neviditelné jsou systematizované. Stavební prvky vyrábíme průmyslovými metodami ve vlastních závodech a na staveništi z nich montujeme budovy na klíč. Výhodami jsou trvalá kvalita, rychlost výstavby a udržitelnost. Dodržování termínů a rozpočtů je pro nás samozřejmostí.

Systematicky

Haly

Myšlení orientované na budoucnost

 

Rozrůstáte se – potřebujete novou pobočku nebo větší prostory, optimalizovat procesy nebo zvýšit energetickou efektivnost. To jsou důvody pro stavbu nové haly nebo rozšíření té stávající. Společnost GOLDBECK staví přesně a zároveň flexibilně. Víme, jak efektivně zrealizovat vaše přání a potřeby.

 

Naše systémová řešení zahrnují:

 

  • průmyslové haly
  • logistické haly
  • chlazené a mražené sklady
  • výstavní haly
  • prodejní haly

 

Každá branže má své vlastní požadavky, ať jde o soukromé využití či o pronájem. GOLDBECK staví haly na míru dle požadavků zákazníků.

Kancelářské budovy

Inteligentní a pohodlné

 

Moderní kancelářské budovy od společnosti GOLDBECK nabízejí flexibilní řešení prostor, které se uzpůsobí vašim potřebám. Technicky i energeticky jsou připraveny na budoucnost, během výstavby i při provozu jsou velmi hospodárné a spojují přednosti pohodlného pracoviště s individuálním designem v zájmu dobrého pracovního klimatu a úspěšné spolupráce.

Parkovací domy

Je čas na inteligentní parkování!

 

Mobilita se proměňuje a s ní i požadavky na moderní parkovací domy. Víme, co bude důležité zítra, a již dnes to uvádíme do praxe. Více než 40 let zkušeností s plánováním a stavbou parkovacích domů a více než tisícovka realizovaných projektů svědčí o tom, že ať už jde o parkoviště pro zaměstnance, veřejná parkoviště či parkoviště pro zákazníky nebo expedici, potřeby našich zákazníků jsou rozmanité. A my je dokážeme naplnit.

Obytné budovy

Domov, který všichni milují.

 

Cenově dostupný prostor, kde stojí za to žít – to je cílem obytných budov od společnosti GOLDBECK. Výstavbu s rozumnými náklady a krátkými lhůtami spojujeme s náročnou architekturou, vysokou kvalitou a udržitelností. Opíráme se o propracované, kvalitní půdorysy pro jedno- až pětipokojové byty, které umožňují rozmanité rozložení obytného prostoru.

Reference

01 / 20