Utvářejte spolu s námi budoucnost stavební branže

Podílejte se na realizaci výjimečných projektů.

Hledáme nové kolegy, kteří budou spolu s námi utvářet budoucnost odpovědným přístupem a aktivní inovací produktů a procesů.

 

Naši zaměstnanci ve Vrdech u Kutné Hory i v Tovačově se mohou aktivně zapojit ihned od prvního dne. Své místo si u nás najdou jak zájemci s bohatými zkušenostmi, tak absolventi, kteří svou kariéru teprve rozjíždějí. Nabízíme stabilní zaměstnání s dlouhodobou perspektivou. Uplatnění u nás najdou uchazeči s bohatými zkušenostmi i absolventi, kteří svou pracovní kariéru teprve začínají. Realizujeme různorodé stavby. Od logistických hal po parkovací domy, kancelářské budovy a v neposlední řadě obytné domy. Vytvářejte spolu s námi trvalou hodnotu. Buďte součástí společnosti GOLDBECK.

Na čem si zakládáme

Seznamte se s námi: 

 

Jsme stabilní společnost s mnohaletými zkušenostmi a zároveň hledící do budoucnosti. Hodnotami, které vyznáváme, jsou lidskost, odpovědnost a nasazení. Otevřenost a ochota pomáhat je součástí běžného pracovního života a firemní kultury a projevuje se nejen ve vztahu k zaměstnancům, ale i k našim zákazníkům. Společně pracujeme, hledáme řešení, inovujeme.

 

Objevte příležitosti, které vám nabízíme ve společnosti GOLDBECK!

Benefity

1/2  KULTURA A BENEFITY

Oč se opíráme

Můžete růst s námi.

 

S růstem naší společnosti rostou také naše týmy, v nichž klademe důraz na dobré vzdělání, další profesní i osobní rozvoj a sounáležitost v duchu naší firemní kultury. Spolehněte se na společnost GOLDBECK jakožto zaměstnavatele. Díky rozmanitosti pozic ve společnosti GOLDBECK a jejímu růstu se u nás často otevírají nové kariérní možnosti.