Na první pohled

Společnost

building excellence

GOLDBECK je rodinný podnik. Navrhujeme mnoho druhů budov, stavíme je a pečujeme o ně. Systematizované prvky, ze kterých jsou naše budovy sestaveny, z větší části sami vyrábíme. Díky husté síti našich poboček jsme blízko svým zákazníkům. Kdo staví se společností GOLDBECK,dostane všechny služby z jednoho zdroje.

Naše identita – kdo jsme a co nás pohání

Čísla, data, fakta

51. obchodní rok skončil 31.3.2020. I v obchodním roce 2019/20 prokázala skupina GOLDBECK výkonnost a stabilitu. Celkový obrat činil mld. 3,486 €. Aktuálně má společnost asi 8.000 zaměstnanců. 

  • přes 74 poboček v Německu a v evropských zemích 
  • 10 závodů: Bielefeld, Hamm, Plavno, Ulm, Kutná Hora, Tovačov (CZ), Lodz, Torun, Rakowice Male (PL)
  • 3 systémová centra: Bielefeld, Hirschberg, Leipzig

 

Annual Report 2019/20

Lars Luderer
„Pro naše zákazníky chceme lépe propojit výstavbu a na ni navazující další služby. Naši zákazníci by měli mít možnost plně se soustředit na své úkoly.“
Lars Luderer | Management GOLDBECK GmbH

Vedení společnosti GOLDBECK GmbH

Přejít k vedení společnosti

„Vytvoření firemní kultury, ve které se mohou zaměstnanci a také lidé zvenčí se společností a jejím jednáním ztotožnit, je jedním z nejdůležitějších úkolů vedení společnosti.“
Ortwin Goldbeck | Zakladatel společnosti, dnes předseda poradního sboru

Metr krychlový Beton a 70 000 tun oceli lze ročně zpracovat v šesti závodech společnosti GOLDBECK.

Historie

Kořeny našeho podniku spočívají v klasických ocelových konstrukcích. Ale pak vytvořila neochvějná víra   zakladatele Ortwina Goldbecka nový způsob průmyslové práce ve stavebnictví.