Společnost GOLDBECK plánuje a staví

parkovací domy

Uživatelskou přívětivost lze plánovat

Společnost GOLDBECK staví drtivou většinu parkovacích domů v Německu. Denně prokazují tisíce řidičů automobilů v Německu a v zahraničí praktickou vhodnost našeho produktu. Oceňují otevřené stavební metody společnosti GOLDBECK, které umožňují vytvářet parkovací prostory bez sloupů, a tím zajišťují transparentní a intuitivní orientaci. I zde bodují naše systémové prvky: Díky speciální směsi betonu nevyžadují žádné další vrstvy. Optická výhoda: Značná rozmanitost fasád zajišťuje individuální vzhled a dokonalé zasazení do okolí. A s použitím střešního fotovoltaického systému jsme dokonce vytvořili energeticky soběstačný parkovací dům. Kdo hledá spolehlivého partnera pro vytvoření parkovacího prostoru, je u nás správně – i vy patříte do našeho portfolia. Včetně nejmodernější techniky pro správu parkovacího prostoru.

Systém společnosti GOLDBECK

Stovky parkovacích garáží GOLDBECK v tuzemsku a v zahraničí dokazují: Víme, co děláme. Víme, jak to děláme. Systém GOLDBECK je promyšlený do detailů a nadále se rozvíjí na základě vývoje na trhu.

  •  Osvědčené systémy řešení namísto
  •  jednotlivých komponent
  •  Realizace, ze které mají uživatelé příjemný pocit
  •  Individualita v použití a designu
  •  Neustále pokračující vývoj

Parkovací dům Klinikum

Parkovací dům

Zobrazit referenci

Parkovací dům Mercedes Benz

Parkhaus Ruhr-Universität Bochum

 LED-Beleuchtung.Fußgängerbrücke entlang des PH.Hochwertige Schrankenanlage.Sehr akkurate Verlegung von...

Zobrazit referenci

Parkovací dům Schilde

Parkovací dům, vysoké požadavky na fasádu

Zobrazit referenci

Parkovací dům Hugo Boss

Parkhaus SRH Zentralklinikum

Univerzální využití

Co nejlepší vyladění

Jet autem. Zažít mobilitu. Rychle dorazit do cíle. A pak: Nechat se zbrzdit – při hledání parkoviště. Každý zná tento scénář, ale nikdo si ho nepřeje. Ať jde o spolupracovníky, či o zákazníky, cestující nebo návštěvníky: Ti všichni potřebují rychlá řešení. Parkovací systémy GOLDBECK se stokrát osvědčily pro různé účely použití. V neposlední řadě u chytrých propojení s jinými způsoby využití – od gastronomie po maloobchod. A díky chytrým konstrukčním nápadům vyhovuje kreativně v jakémkoliv prostředí nejen interiér, nýbrž i exteriér.

Váš kontakt