Logistické haly

Dokonale pokrytý požadavek na prostor

Pro logistiky je důležitá rychlost. A to již v průběhu stavby. Díky systematizovaným procesům a stavebním prvkům společnost GOLDBECK plánuje a staví obzvláště rychle. A vzali jsme si k srdci i vlastnosti dobrého logistika – spolehlivost, flexibilitu, bezpečnost a hospodárnost. Známe toto odvětví nejlépe. Proto stavíme haly, které díky rozsáhlé absenci vnitřních sloupů nabízejí dostatek prostoru pro transport, kompletování a skladování. Dbáme na speciální požadavky našich zákazníků při automatizaci budovy a přesně přizpůsobujeme naše haly pro manipulaci se zbožím – například u automatického zřetězení dopravy a transportu nebo u nakládací techniky jako rozhraní mezi budovou a nákladním autem. Tím je dosažen plynulý a efektivní tok zboží.

Logistické haly GOLDBECK – náš projekt ve Volkmarsen

Plocha hal našeho projektu ve Volkmarsen odpovídá ploše 13 fotbalových hřišť!

  • 170.000 m² pozemku
  • 90.000 m² logistického centra
  • cca. 550 železobetonových podpěr
  • 1450 t oceli pro nosnou konstrukci střechy 

Dodatečně byly ke stávající nemovitosti přistavěny dvě kolejové přípojky (celkem 1km kolejí), kancelářské plochy a spojovací stavba s tunelem a zastřešením.
Jako odborníci na logistické haly známe požadavky odvětví a přizpůsobujeme naše budovy přesně těmto požadavkům. Velkoplošné a jen s malým počtem vnitřních podpěr poskytují hodně volného prostoru pro Vaše individuální vybavení vnitřní části, především rovné základové patky zabezpečují bezpečné používání vysokozdvižných vozíků. Spolehlivost, flexibilita, bezpečnost a hospodárnost jsou znaky kvality, podle nichž se musí odjakživa orientovat společnosti z oblasti přepravy a logistiky. Logistické haly GOLDBECK -- realizované velmi hospodárně s extrémně krátkou dobou výstavby -- Vám na to poskytnou optimální rámec.

Váš kontakt

Další témata

Prospekt výstavba hal

Výstavba haly je složitý, komplexní úkol. Ten začíná výběrem vhodného pozemku, pokračuje plánováním vhodných materiálů a konstrukcí stavby a končí samotnou realizací stavby.