Společnost GOLDBECK plánuje a staví

haly

Hala Jensen Halle

Walterwerk

Walterwerk, kancelář a hala

Zobrazit referenci

Haly

Individuální řešení staveb pro průmysl a podnikání

Funkčnost, flexibilita a hospodárnost – to jsou požadavky na moderní halové stavby. Stavíme výrobní haly se světlou otevřenou pracovní atmosférou, spediční a skladovací haly (také s řízenou teplotou), haly pro odborné trhy a nákupní střediska. Kromě toho realizujeme komplexní prezentační a výstavní centra s mnoha přídavnými funkcemi. Na přání vybavíme halovou stavbu solárním systémem a postaráme se i o vnější zařízení.

Komplexní koncepce výstavby

Plánování, technika, realizace a péče z jednoho zdroje

Realizace haly je složitý úkol. 

  • Výběr vhodného pozemku,
  • naplánování materiálových toků,
  • integrální plánování stavby, 
  • realizace stavby.

Často se dostanete do problémů s dlouhodobou péčí o nemovitost. Společnost GOLDBECK přebírá jako generální dodavatel koordinaci jednotlivých úkolů, a tím minimalizuje rozhraní.

Systémová centra

(Srozumitelná) dosažitelná řešení a příklady

Předváděcí a testovací centra pro stavění z prvků ve městech Bielefeld a Hirschberg u Heidelbergu ukazují našim zákazníkům přednosti průmyslové prefabrikace. Otevřené použité konstrukce stavebního systému společnosti GOLDBECK v měřítku 1:1 objasňují pozorovateli modulární stavební technologii a její flexibilní možnosti použití.

„Jednalo se o šestý a největší stavební projekt se společností GOLDBECK. Vše se zdařilo k naší absolutní spokojenosti. I plánované náklady byly dodrženy v plném rozsahu.“
Michael Scharrer | Prokurista společnosti Boltze Gruppe GmbH

Váš kontakt