Naše

služby

Plánování a architektura:

Pro naše plánování platí princip: "svazování místo rozptylování". V našem integrálním plánovaní shrnujeme dohromady plánovací služby všech odborných divizí.  Stále přetrvává předsudek, že výstavba s využitím standardizovaných prvků je spojena také se standardizovanými možnostmi dekorace. Budovy od společnosti GOLDBECK denně dokazují opak.

Parkovací dům Mercedes Benz

Centrála DHPG

Moderní, funkční a atraktivní

Zobrazit referenci

Parkovací dům Klinikum

Parkovací dům

Zobrazit referenci

Naše produkty

Paleta našich produktů je široká, ale výchozí bod naší práce zůstává stále stejný: GOLDBECK staví na bázi průmyslově vyrobených systémových dílů, rychle, ekonomicky a s dodávkou na klíč.

„Vyjasnění společných styčných bodů bez problémů a komplikací, rychlá řešení, krátká jednání, odpovědná odborná oddělení spolupracovala s vedením výstavby a vedením projektů společnosti GOLDBECK znamenitě.“
Herr Hartmut Linnekugel | Primátor Volkmarsen

Naše služby

GOLDBECK podporuje stavitele a investory daleko nad rámec stavebního procesu. například při výběru vhodného pozemku a jeho zpřístupnění, při vytváření konceptů hospodárnosti a uplatnění objektu na trhu. Společnost GOLDBECK Gebäudemanagement GmbH pečuje o nemovitosti na vyžádání také po předání klíčů a zajišťuje pro Vás dlouhodobé zachování hodnoty. V oblasti správy nemovitostí a správy středisek doplňuje naše služby společnost GOLDBECK Procenter GmbH.

Mehr als 1.600 Immobilien betreuen und betreiben wir im Rahmen unserer gebäudenahen Dienstleistungen

Váš kontakt

Další témata

Výstavba haly je složitý, komplexní úkol. Ten začíná výběrem vhodného pozemku, pokračuje plánováním vhodných materiálů a konstrukcí stavby a končí samotnou realizací stavby.

Pozemkový úřad

Správní budova s parkovacím domem, projekt PPP

SH Wilhelmsgymnasium

Sportovní hala a jídelna pro školu