Naše

služby

Plánování a architektura:

Pro naše plánování platí princip: "svazování místo rozptylování". V našem integrálním plánovaní shrnujeme dohromady plánovací služby všech odborných divizí.  Stále přetrvává předsudek, že výstavba s využitím standardizovaných prvků je spojena také se standardizovanými možnostmi dekorace. Budovy od společnosti GOLDBECK denně dokazují opak.

Parkovací dům Mercedes Benz

Centrála DHPG

Moderní, funkční a atraktivní

Zobrazit referenci

Parkovací dům Klinikum

Parkovací dům

Zobrazit referenci

Naše produkty

Paleta našich produktů je široká, ale výchozí bod naší práce zůstává stále stejný: GOLDBECK staví na bázi průmyslově vyrobených systémových dílů, rychle, ekonomicky a s dodávkou na klíč.

„Vyjasnění společných styčných bodů bez problémů a komplikací, rychlá řešení, krátká jednání, odpovědná odborná oddělení spolupracovala s vedením výstavby a vedením projektů společnosti GOLDBECK znamenitě.“
Herr Hartmut Linnekugel | Primátor Volkmarsen

Naše služby

GOLDBECK podporuje stavitele a investory daleko nad rámec stavebního procesu. například při výběru vhodného pozemku a jeho zpřístupnění, při vytváření konceptů hospodárnosti a uplatnění objektu na trhu. Společnost GOLDBECK Gebäudemanagement GmbH pečuje o nemovitosti na vyžádání také po předání klíčů a zajišťuje pro Vás dlouhodobé zachování hodnoty. V oblasti správy nemovitostí a správy středisek doplňuje naše služby společnost GOLDBECK Procenter GmbH.

Další témata

Výstavba haly je složitý, komplexní úkol. Ten začíná výběrem vhodného pozemku, pokračuje plánováním vhodných materiálů a konstrukcí stavby a končí samotnou realizací stavby.

Váš kontakt