Norimberk

GOLDBECK Ost GmbH
Frauenweiherstraße 15
D-91058 Erlangen 

Fon +49 9131 61 95 0
Fax +49 9131 61 95 61

Zaznamenat kontakt
Vaše lokalita

Norimberk

Více než skalnatý útes

Původ názvu města Norimberk je významově založen na složenině (v překladu) 'skalní útes'. Město je známé svými vánočními trhy s Jezulátkem a žije a miluje svou tradici. Kdysi byl Norimberk jedním z nejbohatších měst na světě a největším obchodním centrem Svaté říše římské. V současné době se Norimberk vyvinul z průmyslového města s tradičními obory v oblasti elektrotechniky, strojírenství a výroby letadel v zajímavou a rozvíjející se hospodářskou oblast se službami a obory high-tech.

Naše produktové portfolio

Strukturovaná výstavba s využitím systému

Více než 1 200 systémových detailů definuje náš stavební systém a nabízí individuální řešení pro Váš stavební projekt.

Vaše cesta k pobočce Norimberk

Ověřte si nejlepší cestu na Google Maps.

Těšíme se na vaši návštěvu a rádi vám poskytneme individuální nabídku.

Integrované služby správy a provozu budov

Uvážlivý provoz - snížení provozních nákladů

Díky naší správě vybavení a správě nemovitostí provozujeme a spravujeme nemovitosti obzvláště ekonomicky, naše technické služby tvoří provozní spolehlivost. 

Další témata

tři sportovní haly se třemi hřišti ve městě Münster

V květnu 2004 se společnost GOLDBECK Public Partner GmbH (GPP) po výběrovém řízení v rámci celé Evropy s asi 30 zájemci stala vítězem pro tento projekt PPP-projektu města Münster.

Druhý stupeň ZŠ v Barleben

V únoru 2006 se společnost GOLDBECK Public Partner GmbH (GPP) ve dvoukolovém výběrovém zadávacím řízení, v rámci celé Evropy se zúčastnilo více než deset společností, stala vítězem pro tento pilotní projekt spolkové země Sasko-Anhaltsko.

Výstavba haly je složitý, komplexní úkol. Ten začíná výběrem vhodného pozemku, pokračuje plánováním vhodných materiálů a konstrukcí stavby a končí samotnou realizací stavby.