Mnichov

GOLDBECK Süd GmbH
Domagkstraße 1a
80807 MÜNCHEN
GERMANY

Fon +49 89 614547-100
Fax +49 89 614547-190

Zaznamenat kontakt
Vaše lokalita

Mnichov

Mia san Mia (jsme jací jsme)

Mnichov zaujme své návštěvníky, ale i obyvatele nenapodobitelným šarmem. Na tradici se zde klade obzvlášť velký význam. Třetí největší město Německa patří k nejvýznamnějším kulturním a hospodářským centrům. Každý si může v Mnichově nalézt své místo – ať už jde o vír velkoměsta, nebo největší městský park Evropy. "Mnichovská směsice" podniků high-tech a různě velkých výrobních závodů činí z bavorského spolkového hlavního města jednu z nejstabilnějších hospodářských oblastí Německa.

Naše produktové portfolio

Strukturovaná výstavba s využitím systému

Více než 1 200 systémových detailů definuje náš stavební systém a nabízí individuální řešení pro Váš stavební projekt.

Vaše cesta k pobočce Mnichov

Ověřte si nejlepší cestu na Google Maps.

Těšíme se na vaši návštěvu a rádi vám poskytneme individuální nabídku.

Integrované služby správy a provozu budov

Uvážlivý provoz - snížení provozních nákladů

Díky naší správě vybavení a správě nemovitostí provozujeme a spravujeme nemovitosti obzvláště ekonomicky, naše technické služby tvoří provozní spolehlivost. 

Další témata

Druhý stupeň ZŠ v Barleben

V únoru 2006 se společnost GOLDBECK Public Partner GmbH (GPP) ve dvoukolovém výběrovém zadávacím řízení, v rámci celé Evropy se zúčastnilo více než deset společností, stala vítězem pro tento pilotní projekt spolkové země Sasko-Anhaltsko.

Výstavba haly je složitý, komplexní úkol. Ten začíná výběrem vhodného pozemku, pokračuje plánováním vhodných materiálů a konstrukcí stavby a končí samotnou realizací stavby.

tři sportovní haly se třemi hřišti ve městě Münster

V květnu 2004 se společnost GOLDBECK Public Partner GmbH (GPP) po výběrovém řízení v rámci celé Evropy s asi 30 zájemci stala vítězem pro tento projekt PPP-projektu města Münster.