Rhein-Neckar/Mannheim

GOLDBECK Süd West GmbH
Goldbeckstraße 7
D-69493 Hirschberg a.d. Bergstraße

Fon +49 6201 87 77 0
Fax +49 6201 87 77 5009

Zaznamenat kontakt
Vaše lokalita

Mannheim

Metropolitní oblast

Quadratstadt Mannheim, město pojmenované podle sítě silnic ve tvaru mřížky, se v srovnání s ostatními městy z hlediska ekonomiky, vývoje zaměstnanosti, kvality života, maloobchodu nebo trhu s nemovitostmi řadí na přední místa. K renomé nejatraktivnějšího hospodářského regionu celého Německa se region na řece Neckar vypracoval zaslouženě – s podporou na poli kultury prostřednictvím jednoho z nejkrásnějších barokních zámků Německa.

Naše produktové portfolio

Strukturovaná výstavba s využitím systému

Více než 1 200 systémových detailů definuje náš stavební systém a nabízí individuální řešení pro Váš stavební projekt.

Systémová centra

(Srozumitelná) dosažitelná řešení a příklady

Předváděcí a testovací centra pro stavění z prvků ve městech Bielefeld a Hirschberg u Heidelbergu ukazují našim zákazníkům přednosti průmyslové prefabrikace. Otevřené použité konstrukce stavebního systému společnosti GOLDBECK v měřítku 1:1 objasňují pozorovateli modulární stavební technologii a její flexibilní možnosti použití.

Integrované služby správy a provozu budov

Uvážlivý provoz - snížení provozních nákladů

Díky naší správě vybavení a správě nemovitostí provozujeme a spravujeme nemovitosti obzvláště ekonomicky, naše technické služby tvoří provozní spolehlivost. 

Vaše cesta k pobočce Rhein-Neckar/Mannheim

Ověřte si nejlepší cestu na Google Maps.

Těšíme se na vaši návštěvu a rádi vám poskytneme individuální nabídku.

Další témata

SH Wilhelmsgymnasium

Sportovní hala a jídelna pro školu

tři sportovní haly se třemi hřišti ve městě Münster

V květnu 2004 se společnost GOLDBECK Public Partner GmbH (GPP) po výběrovém řízení v rámci celé Evropy s asi 30 zájemci stala vítězem pro tento projekt PPP-projektu města Münster.

Druhý stupeň ZŠ v Barleben

V únoru 2006 se společnost GOLDBECK Public Partner GmbH (GPP) ve dvoukolovém výběrovém zadávacím řízení, v rámci celé Evropy se zúčastnilo více než deset společností, stala vítězem pro tento pilotní projekt spolkové země Sasko-Anhaltsko.