Hannover

GOLDBECK Nord GmbH
Alemannenhof 1
D-30855 Langenhagen

Fon +49 511 9 78 92 0
Fax +49 511 9 78 92 20

Zaznamenat kontakt
Ihr Standort

Hannover

Inovace z Dolního Saska

Z původního lázeňského města postupně vyrostla kvetoucí metropole v Dolním Sasku. Region Hannover patří mezi vedoucí hospodářské oblasti severního Německa s vynikajícími perspektivami budoucího rozvoje. Hlavní město této spolkové země a celý region poskytují nejrůznějším průmyslovým odvětvím silný hospodářský prostor.

Naše produktové portfolio

Strukturovaná výstavba s využitím systému

Více než 1 200 systémových detailů definuje náš stavební systém a nabízí individuální řešení pro Váš stavební projekt.

Vaše cesta k pobočce Hannover

Ověřte si nejlepší cestu na Google Maps.

Těšíme se na vaši návštěvu a rádi vám poskytneme individuální nabídku.

Integrované služby správy a provozu budov

Uvážlivý provoz - snížení provozních nákladů

Díky naší správě vybavení a správě nemovitostí provozujeme a spravujeme nemovitosti obzvláště ekonomicky, naše technické služby tvoří provozní spolehlivost.

Další témata

Druhý stupeň ZŠ v Barleben

V únoru 2006 se společnost GOLDBECK Public Partner GmbH (GPP) ve dvoukolovém výběrovém zadávacím řízení, v rámci celé Evropy se zúčastnilo více než deset společností, stala vítězem pro tento pilotní projekt spolkové země Sasko-Anhaltsko.

Výstavba haly je složitý, komplexní úkol. Ten začíná výběrem vhodného pozemku, pokračuje plánováním vhodných materiálů a konstrukcí stavby a končí samotnou realizací stavby.

tři sportovní haly se třemi hřišti ve městě Münster

V květnu 2004 se společnost GOLDBECK Public Partner GmbH (GPP) po výběrovém řízení v rámci celé Evropy s asi 30 zájemci stala vítězem pro tento projekt PPP-projektu města Münster.