Rhein-Main

GOLDBECK Südwest GmbH
Olof-Palme-Straße 17
60439 FRANKFURT AM MAIN
DEUTSCHLAND

Fon +49 69 950903-0
Fax +49 69 950903-299

Zaznamenat kontakt
Vaše lokalita

Frankfurt

Mainhattan

Frankfurt se také nazývá městem kontrastů. Na velmi malém prostoru se zde nachází nejpůsobivější silueta Německa i idylické hrázděné stavby, nebo náměstí Römerberg . Jako středisko hospodářského regionu Rýn-Main představuje tato lokalita centrum financí a služeb světového významu. Vynikající infrastruktury a jeho mezinárodnost zde nabízí špičkovou oblast pro evropské hospodářství. 

Naše produktové portfolio

Strukturovaná výstavba s využitím systému

Více než 1 200 systémových detailů definuje náš stavební systém a nabízí individuální řešení pro Váš stavební projekt.

Integrované služby správy a provozu budov

Uvážlivý provoz - snížení provozních nákladů

Díky naší správě vybavení a správě nemovitostí provozujeme a spravujeme nemovitosti obzvláště ekonomicky, naše technické služby tvoří provozní spolehlivost. 

Vaše cesta k pobočce Frankfurt

Ověřte si nejlepší cestu na Google Maps.

Těšíme se na vaši návštěvu a rádi vám poskytneme individuální nabídku.

Další témata

Druhý stupeň ZŠ v Barleben

V únoru 2006 se společnost GOLDBECK Public Partner GmbH (GPP) ve dvoukolovém výběrovém zadávacím řízení, v rámci celé Evropy se zúčastnilo více než deset společností, stala vítězem pro tento pilotní projekt spolkové země Sasko-Anhaltsko.

Výstavba haly je složitý, komplexní úkol. Ten začíná výběrem vhodného pozemku, pokračuje plánováním vhodných materiálů a konstrukcí stavby a končí samotnou realizací stavby.

tři sportovní haly se třemi hřišti ve městě Münster

V květnu 2004 se společnost GOLDBECK Public Partner GmbH (GPP) po výběrovém řízení v rámci celé Evropy s asi 30 zájemci stala vítězem pro tento projekt PPP-projektu města Münster.