Wegbeschreibung/Anfahrt Standort Bielefeld
SystemZentrum Bielefeld – Standorte


GOLDBECK Nordost GmbH
Niederlassung Berlin-Brandenburg
Brandenburgpark
Seestraße 35
D-14974 Ludwigsfelde 

Telefon
+49 (0) 3378 / 86 53-0

Telefax
+49 (0) 3378 / 86 53-10

GoldbeckPodnikPobočkyBerlin (Německo)

Pro Vás přímo na místě

Jsme Váš kontaktní partner pro stavby na klíč v regionu. Ať jde o výrobní závod nebo skladovací halu, administrativní budovu, logistické nebo nákupní centrum, parkovací dům nebo sportovní halu. Tým podniku GOLDBECK je Vám k dispozici svými rozsáhlými zkušenostmi – přímo na místě.

Pobočka Berlín

Příjezd ze směru Hamburg/Rostock: po A 24 až k Dreieck Havelland na A 10 ve směru Lipsko až k Dreieck Potsdam, zůstat na A 10 ve směru Frankfurt/O. až k dálničnímu výjezdu Genshagen. Dále viz mapu.

Štetín: po A 11 až k Dreieck Schwanebeck na A 10 ve směru Lipsko až k Dreieck Spreeau, zůstat na A 10 až k dálničnímu výjezdu Genshagen. Dále viz mapu.

Frankfurt/O.: po A 12 až k Dreieck Spreeau na A 10 ve směru Potsdam/Magdeburg až k dálničnímu výjezdu Genshagen. Dále viz mapu.

Drážďany/Cottbus: po A 13 až k Schönefelder Kreuz na A 10 ve směru Potsdam/Magdeburg až k výjezdu Genshagen. Dále viz mapu.

Lipsko/Norimberk: po A 9 až k Dreieck Potsdam na A 10 ve směru Frankfurt/O. až k dálničnímu výjezdu Genshagen. Dále viz mapu.

Hannover: po A 2 až k Dreieck Werder na A 10 ve směru Frankfurt/O. až k dálničnímu výjezdu Genshagen. Dále viz mapu.

Přejeme Vám šťastnou cestu a budeme se těšit na Vaši návštěvu.